Maklumat Laporan

YB dan para petugas, Di kampung Tanjung Jati DUN Kuala Pilah jalan kampung berlubang dan rosak betul betul di jalan masuk kampung. Tok Ketua Kami tek berfungsi, harap ambil tindakan. 0129254352 ahli keluarga kami ada dalm 10 pengundi dah fedup

Tindakan

Read on Friday, 12 Jul 2013 at 3:51 pm

Komen ( 0 )

Tiada komen! jadi yang pertama untuk komen!

Komen Disini
Anda mesti daftar masuk untuk komen